Авторські статті

В Україні сепаратизм не пройде. Будь-які посягання на територіальну цілісність держави неприпустимі

Нова українська влада повинна зробити все, щоб жоден громадянин України не мав побоювань щодо гарантій мовних, національних, релігійних прав. Про це заявляють в партії “УДАР”. 

“Щоб створити нову країну, ми маємо об‘єднатися. Витрачати сьогодні сили та дорогоцінний час на штучне протистояння означає втрачати свій історичний шанс”, – йдеться в заяві “УДАРу”.

У партії відзначають, що для утримання своєї влади колишній президент Янукович і його команда робили усе, щоб зіштовхнути громадян України, ділячи їх на українців і росіян, людей, які розмовляють українською і російською, на Схід і Захід. “Сьогодні ці політичні банкрути опинилися на звалищі історії – вони втекли з країни з награбованими мільярдами. Їх чекає суд та справедливе покарання. Але, на превеликий жаль,  в окремих регіонах їм вдалося посіяти недовіру серед громадян України, мобілізувати антидержавні організації, насамперед, на Кримському півострові”, – зазначають в “УДАРі”.

У партії відзначають, що Конституція України та закони гарантують права та свободи для усіх кримчан. Намагання «розхитати» ситуацію на півострові призведуть до провалу туристичного сезону, значних економічних втрат саме для кримчан. Натомість головні фінансові вигоди отримають ті сили, що сьогодні штовхають мешканців півострову до протистояння.

“УДАР” відповідально заявляє, що в Україні сепаратизм не пройде. Будь-які посягання на територіальну цілісність держави неприпустимі. Ми не претендували на чужі території, ми ніколи не заявляли територіальних претензій, але ми не потерпимо і жодних зазіхань на наші землі”, – наголошують в партії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України