Автоновини

В Україні виготовляють позашляховики для ЗСУ

На Рівненщині волонтери організували виготовлення позашляховиків для армії. Дві їхні моделі вже розроблені, а третій екземпляр на стадії підготовки до виробництва

Волонтер Андрій Друзенко, один із творців позашляховика, розповів, що розробка пристрою почалася на замовлення українських захисників. В результаті було вирішено переробити їх зі старих позашляховиків.

На відміну від інших подібних проєктів з використанням старих агрегатів ВАЗ, тут технологія більш прогресивна і надійна – японська. Автомобіль побудований на базі Mitsubishi Pajero і Hyundai Galloper (який є ліцензійною копією Pajero).

Чотиримісний позашляховик з повним приводом і високим кліренсом. Вони дуже здатні розвивати швидкість до 100 км/год. Потужна лебідка дозволяє витягувати навіть вантажний ЗІЛ.

В Україні налагодили нове виробництво військових позашляховиків

Позашляховики мліють у найгірших умовах – у Карпатах навіть гору проїхали. Під час тестування були виявлені та усунені недоліки в конструкції.

Над автомобілями протягом місяця працює команда із чотирьох майстрів. Своїми проєктами вони готові поділитись із волонтерами з інших міст.

Зараз розробляються нові моделі й серед них позашляховик підвищеної місткості на 8-10 осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України