В Україні стартувала рекламна компанія пристебни пасок безпеки : синець або розтин

24 травня ми презентували шокуючу соціальну рекламу, яка вже з’явилась на вулицях 20 міст України та на центральних автошляхах – повідомили Голос українською у Кампанія “За безпечні дороги”. Білборди пропонують водіям та пасажирам просту альтернативу: синець або розтин. Адже паски безпеки рятують життя.

Сподіваємося, ця реклама потрапить на очі і народним депутатам, на розгляд яких очікує законопроект №10131, який пропонує підвищити штраф за непристебнутий ремінь удесятеро: з 51 до 510 гривень.

Соціальна кампанія “Ремінь або розтин” створена в рамках Кампанії “За безпечні дороги” у співпраці з агентством AGAMA Communications за підтримки Міністерство інформаційної політики України.

А вас ми вже переконали пристебнутись?

Ремінь або розтин – вчора відбулася презентація інформаційної кампанії про ремені безпеки в авто. Шокуюча соціальна реклама з’явилася на вулицях 20 міст України та на центральних автошляхах. Вона має на меті привернути увагу до смертельних наслідків автокатастроф для непристебнутих водіїв та пасажирів.

“Ми розуміємо, щоб змінити поведінку водіїв і пасажирів, потрібно докласти чимало зусиль. Зокрема, необхідно ухвалити законопроект №10131, який пропонує підвищити штраф за непристебнутий ремінь удесятеро: з 51 до 510 гривень. Чекаємо, що народні депутати якнайскоріше проголосують за даний законопроект”, – наголосила координатор кампанії “За безпечні дороги” Olesia Kholopik

Дякуємо за участь у презентації державному секретарю Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко та директору креативних сервісів Agama Communications Yulya Yashina.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh