Економіка

В Україні по-новому нараховуватимуть пільги та субсидії

В Україні змінять підхід до нарахування пільг та субсмідій. Як українцям не втратити виплати та що зміниться.

В Україні хочуть змінити методику розрахунку середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання будь-яких соціальних послуг.

Також до загального доходу сім’ї враховуватимуть і включатимуть можливі грошові іноземні перекази.

Під час визначення сукупного доходу сім’ї враховуються доходи у грошовій формі, а також іноземній валюті, отримані з будь-яких джерел як на території України, так і за її межами.

До сукупного доходу сім’ї додатково планується включити: грошові перекази, отримані з-за кордону; інші доходи, відомості про які отримані від Державної податкової служби України та Пенсійного фонду України, а також доходи, задекларовані особою.

Загальний дохід сім’ї будуть порахувати за тими людьми та родичами, які проживають в одній квартирі або будинку та містять загальний побут.

Українці можуть зіткнутися з тим, що виплату пенсій та соціальних виплат буде затримано. Коли українці зможуть отримати гроші та чому виплати можуть затримати.

Нагадаємо, в Україні з 1 березня для 10,2 млн українців пенсії та соціальні виплати будуть підвищені на 14%. Найменші пенсійні виплати будуть підвищені з 1934 грн до 2100 грн. Також мінімальна пенсія інвалідам І групи, які мають повний страховий стаж, зросте на 100 грн. до 2300 грн. щомісяця.

Зазначимо, раніше Пенсійний фонд роз’яснив, як отримувати пенсію при виїзді з України.

Нагадаємо, в Україні 4,7% пенсіонерів тепер отримують понад 10 тис грн. Минулого року цей показник становив лише 3%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України