Економіка

В Україні хочуть запровадити новий податок – українці змушені будуть підтвердити свої видатки

Офіційні доходи українців зрівняють із витратами, а з незадекларованої різниці змусять сплатити податок.

Вже з початку 2022 року податкова служба використовуватиме непрямі методи податкового контролю

В Україні планують запровадити новий податок. Це може стосуватись мільйонів українців, які працюють без оформлення.

Українці мають підтвердити свої доходи, якщо привернуть увагу своїми витратами. Насамперед, це стосується, наприклад, придбань квартир чи автомобіль тими українцями, хто офіційно не працює, чи отримує мінімалку. Офіційні доходи українців зрівняють із витратами, а з незадекларованої різниці змусять сплатити податок.

Вже з початку 2022 року податкова служба використовуватиме непрямі методи податкового контролю, а отже, всі українці рано чи пізно будуть змушені заплатити податки.

Також українці зобов’язані сплатити податки від незалежної професійної діяльності, це може стосуватися перукарів та манікюрниць. Прийдеться віддати гроші за іноземний дохід або прибуток за надання послуги поза роботою. Крім того :

  • Українці заплатять податки, якщо заробляли на оренді майна або отримали прибуток від інвестиційного прибутку.
  • Українці мають платити державі за спадщину, за подарунки, якщо отримати благодійну допомогу, а також продаж нерухомості. Не дивно, що в Україні більшість таких операцій залишаються в тіні.
  • Податковий контроль має вивести із тіні заробітку та підробітку українців. З усіх надходжень українці мають сплачувати податки державі.
  • Також доведеться платити за спадок; за подарунки; за продаж нерухомості та якщо отримали нецільову благодійну допомогу. Це передбачено Податковим кодексом.

Як повідомлялося раніше, в Україні відбуваються масштабні перевірки працівників та роботодавців. Головна мета – вивести ринок зайнятості із тіні.

Українці дуже неактивно беруть участь у податковій амністії (можливість легалізувати тіньові доходи зі сплатою невеликого податку), але пройде кілька місяців і вже у 2022 році податкова почне діяти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України