В Україні є свобода слова і відсутня відповідальність медіа, – Ірина Геращенко

Перше і головне. В Україні Є демократія. І це серйозне і сильне досягнення 5 років президенства Порошенка, яке мають визнати навіть його опоненти.

Друге, очевидне. В Україні є свобода слова і відсутня відповідальність медіа, на жаль.

Третє, найважливіше. Я хочу ЩИРО подякувати кожному українцю, який 31 березня пішов на вибори. Ви Громадяни, а не населення. Так, в нас можуть бути різні погляди і ідеологія, але дуже важливо , що нас об‘єднує одне – ми цінуємо свій голос і прагнемо самі вирішувати долю України, а не перекладати на інших.

Четверте. Принципове. Я міцно тисну руку і ДЯКУЮ кожному , хто підтримав сьогодні Президента Порошенка. Хто проголосував за сильного Верховного Головнокомандуючого , високопрофесійного дипломата, за курс на ЄС і НАТО, хто підтримав курс реформі . Хто , окрім іноді справедливої, а іноді брехливої і огульноі критики, – бачив реальні справи і реальну боротьбу за Країну.

П’яте. Я хочу висловити абсолютно ЩИРУ повагу всім виборцям , які підтримували свого кандидата від демократичного проукраїнського табору, які не пройшли до другого туру. Ви демонстрували позицію і відстоювали своїх кандидатів, це заслуговує на повагу.

Шосте – попереду важкий бій за Україну! Ці три тижні багатьом прийдеться визначитися , в тому числі публічно. Політичний шпагат – не найкраща поза в ці три тижні, які потребуватимуть публічного визначення. Я вірю, що ми знайдемо сили об’єднатися і підтримати Україну. Щоб не дати жодного шансу сценарію Малоросія.

Я пишаюся нашою командою Президента Порошенка, якого підтримали творча інтелігенція, інтелектуали , наукова еліта, військові, звільнені заручники , Меджліс і кримські татари, патріоти. Зараз час – розширити команду і наші двері відкриті для кожного, хто усвідомлює загрозу реваншу і готовий стати поряд, щоб його зупинити.

Чекаємо офіційних результатів від ЦВК. Й особливе прохання до всіх – прийняти результати голосування українців і не кидати країну в хаос і силове протистояння. Це теж великий урок демократії – вміти визнавати результати і шанувати вибір громадян. Як би ми до нього не ставилися.

Всім – дякую , що були сьогодні на виборчих дільницях. Працюємо ДАЛІ. Україна переможе!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh