Діаспора

В УКРАЇНІ БІЛЬШАЄ ПАТРІОТІВ

У серпні 2013 року 81% опитаних українців у тій чи іншій мірі вважають себе патріотами своєї країни.

Більшими патріотами себе вважають найстарші та наймолодші респонденти.

Як свідчать передані УНІАН результати останнього дослідження Соціологічної групи «Рейтинг», зокрема, 40% опитаних однозначно характеризують себе як патріоти, ще 41% — швидше так, ніж ні. Разом з тим, 13% опитаних не вважають себе патріотами. Ще 5% — не змогли визначитися.

Таким чином, відзначають соціологи, протягом останнього року кількість людей, які вважають себе патріотами, не змінилася (у серпні 2012 року 40% опитаних однозначно характеризували себе як патріоти, ще 42% — швидше так, ніж ні).

Якщо ж говорити про довшу динаміку, то, скажімо, з 2010 року кількість людей, які вважають себе патріотами, дещо зросла. Так, у вересні 2010 року тільки 31% опитаних однозначно характеризували себе як патріоти, ще 45% — швидше так, ніж ні. Загалом кількість опитаних, які вважають себе патріотами своєї країни, зросла з 77 до 81%.

Цікаво, що більшими патріотами себе вважають найстарші та наймолодші респонденти. Водночас, чим старші респонденти, тим менше вони підтримують незалежність України. Отже, частина респондентів, називаючи себе патріотами своєї країни, не мають на увазі незалежну Україну, і більше таких саме серед старших людей.
* * *
Терміни проведення дослідження: 9-18 серпня 2013 р. Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів.

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face).

Помилка репрезентативності дослідження (з імовірністю 0,95): для значень, близьких до 50%, похибка становить не більше 2,2%, для значень, близьких до 30%, — не більше 2%, для значень, близьких до 10%, — не більше 1,3%, для значень, близьких до 5%, — не більше 1%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.