ЄС|NATO

В Угорщині патрулюватимуть китайські поліцейські

В уряді Угорщини підтвердили до цього часу неофіційні чутки про те, що МВС має угоду про співпрацю з китайською поліцією, яка передбачає у тому числі спільні патрулювання в Угорщині.

Про це повідомляє Telex, пише “Європейська правда”.

Видання отримало відповідь від Міністерства внутрішніх справ з підтвердженням того, що у майбутньому “правоохоронці обох країн зможуть спільно здійснювати патрулювання, що дозволить забезпечити більш ефективну комунікацію між громадянами і владою обох країн, покращити внутрішню безпеку та громадський порядок”.

Ініціативу пояснюють тим, що це може бути корисним у пік туристичного сезону у найбільш популярних місцях та на великих подіях, де можуть бути присутні багато громадян Китаю.

Міністерство також зазначило, що не йдеться про якийсь безпрецедентний рівень співпраці і подібні домовленості є також з Хорватією щодо морських курортів, австрійська поліція виходить на спільне патрулювання з угорською довкола озера Балатон. Місця патрулювання і чисельність патрулів, а також часові рамки “будуть визначатися виконавчими органами, з урахуванням організаційних особливостей”.

Раніше німецьке видання Welt повідомляло, що Угорщина і Китай уклали угоду на зразок тієї, яку Китай вже має з Сербією, і вона передбачає участь китайських правоохоронців у патрулюванні міст. Щодо таких угод озвучуються підозри про те, що Китай таким чином легалізує своїх силовиків в іноземних країнах, щоб стежити за своїми громадянами за кордоном.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України