В Тернопільському державному медичному університеті започатковано цикл духовних зустрічей

Під час зустрічі ректора Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського, професора Михайла Корди з ректором Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, отцем Іваном Римарем було домовлено про започаткування в ТДМУ духовних зустрічей з майбутніми медиками.

За словами Івана Римаря, призначення священиків і лікарів в цьому світі є спорідненим, оскільки полягає в рятуванні душі і тіла людини. «Отже, задля досягнення кращої ефективності варто об’єднати зусилля. Ми готові долучатися до усіх благодійних і волонтерських проектів, які реалізовуються в вашому університеті. З радістю будемо брати участь у ваших проектах. Сподіваюся, що зустрічі студентів ТДМУ і вихованців нашої семінарії, спільна праця в напрямку одужання людини принесуть чимало користі суспільству», – зазначив ректор Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.

Очільник ТДМУ, професор Михайла Корда висловив зацікавленість у реалізації спільних проектів, поглибленні співпраці між двома навчальними закладами. Він наголосив на тому, що зустрічі з духовними наставниками допоможуть студентам-медикам краще зрозуміти суть милосердя, співчуття і любов до ближнього у роботі лікаря. Ця співпраця також сприятиме особистісному зростанню молоді ТДМУ, яке у майбутньому допоможе у вирішенні проблем не тільки в галузі охорони здоров’я, а й у інших галузях життєдіяльності нашого суспільства.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh