В Техасі християнські агентства з усиновлення не будуть заставляти віддавати дітей гомосексуальним парам

Губернатор Техасу Грег Еббот підписав проект закону, який захищає християнські агентства з усиновлення від обов’язку віддавати дітей гомосексуальним парам, які навмисне позбавляють дитину можливості мати матір і батька.

Закон «HB 3859» дозволяє агентствам з усиновлення використовувати державні кошти, не побоюючись правових репресій за відмову віддавати дітей гомосексуальним парам. У закон також включені й інші заперечення «з міркувань совісті», такі як розміщення дітей з самотніми або розведеними дорослими.

«Ми дуже вдячні губернатору Ебботу за те, що він підписав закон “HB 3859”, і за всю важку роботу, яку виконали представник Джеймс Франк і сенатор Чарльз Перрі для прийняття цього законопроекту, який дозволить агентствам з усиновлення в Техасі приносити користь дітям і зберігати їх вірними нашій вірі» – заявила Дженніфер Карр Оллмон, виконавчий директор Конференції Єпископів Техасу».

«Наші відомства по всьому штату активно шукають нові способи служити і приносити користь техаським дітям, а також вітають усіх людей доброї волі, які бажають приєднатися до нас в цих зусиллях».

Таким чином, відтепер Техас приєднався до таких штатів, як Північна і Південна Дакота, Алабама, Мічиган і Вірджинія, які прийняли закони, що захищають релігійні агентства з усиновлення.

Новий закон являє собою перемогу релігійної свободи, в умовах, коли легалізація так званих гомосексуальних «шлюбів», в поєднанні з поширенням законів проти «дискримінації» «сексуальної орієнтації» і «гендерної ідентичності» загрожують свободі католицьких і протестантських агентств з усиновлення працювати відповідно з своїми релігійними принципами.

Так, наприклад, в Бостоні, Сан-Франциско, штаті Іллінойс і Вашингтоні, окрузі Колумбія – католицькі агентства з усиновлення закрилися, зіткнувшись з примусом з боку держави віддавати дітей гомосексуальним парам.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh