Право

У ТЦК пояснили, чому повістки приходять померлим військовозобов’язаним

Україну сколихнуло повідомлення, що відомому спортивному журналісту Артему Франкову, що помер, прийшов повістка від Оболонського районного ТЦК і СП Києва.

“Немає такого абсурду, який не міг пролізти в наше життя і поступово виявитися чимось природним”, – писали в соцмережі.

На своє виправдання Київський міський ТЦК і СП повідомив, що повістка померлого журналіста Артема Франкова — не поодинокий випадок. Таких повісток багато, адже територіальні центри комплектування та соціальної підтримки не мають повної інформації про військовозобов’язаних осіб. Про це повідомив Київський міський ТЦК та СП.

“Подібні випадки не є поодиноким і трапляються через те, що громадяни не оновлюють свої персональні дані вчасно безпосередньо у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки”, – йдеться у повідомленні.

У Київському ТЦК уточнили, що невірні дані про громадян можуть також подавати інші державні реєстри.

“Тому ТЦК і СП не має повної та достовірної інформації про осіб, які можуть бути призвані на військову службу”, – зазначили у ТЦК.

У територіальному центрі комплектування нагадали про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення військовозобов’язаних правил військового обліку та ухилення від призову на військову службу з мобілізації у особливий період.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України