В свято Благовіщення волонтери привітали ув’язнених жінок і хворих

7 квітня 2017 року волонтери привітали зі святом Благовіщення ув’язнених жінок у Київському слідчому ізоляторі та чоловіків, що знаходяться на лікуванні у міжобласній лікарні в Бучанській виправній колонії. Цього святкового дня відбулося уділення Таїнств Хрещення і Миропомазання немовлятку, мати якого знаходиться під вартою. Хресні батьки – вірні з громади Св. Миколая на Аскольдовій Могилі променіють радістю. Олег і Анна без вмовлянь погодилися зі своєю місією. Цього року Богородичне свято збіглося із завершенням Чотиридесятниці напередодні суботи, коли спогадується подія Воскрешення Лазаря й Вербної Неділі.
Після завершення відвідин Київської в’язниці перша група волонтерів прощається і вже друга група сідає в автівку, щоб вирушити до Бучанської колонії № 85. Дорогою обговорюється думка провести незабаром спільний захід для волонтерів. “Запросити їх на реколекції чи у паломництво”, – пропонує брат Павло Загороднов. Біля колонії вже чекає персонал, який проведе час у супроводі волонтерів. Хворі і ув’язнені – особливі у висловленні вдячності за увагу до себе. Сьогодні волонтери привезли із собою книги і поштівки, подаровані добродіями Юрієм і Людмилою на потреби в’язнів. В цей час триває акція “Подаруй книгу в’язням!”. Першу невеличку партію книжок уже отримали чоловіки, що знаходяться на лікуванні.

“В’язні дуже потребують слова у день великих релігійних свят, щоб розуміти євангельські контексти календаря, – говорить о. Костянтин, – але головне у цих зустрічах і коротеньких проповідях – підбадьорити людей, допомогти знайти сенс життя та зберегти почуття гідності.

Мені радісно бачити сприяння персоналу у відвідуванні в’язнів. Це, інколи, ціною власного обіду і короткого відпочинку. Радію бути у свято поруч з волонтерами, дивлячись на яких в’язні бачать Церкву. Обличчя переображаються усмішками. Доброта – справжнє диво!”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh