Авторські статтіНовини

В Стрию провели освітні курси для священиків

2 березня 2016 року у м. Стрию, в рамках освітніх курсів для священнослужителів єпархії, за сприяння Координаційної ради у справах душпастирства в кризових ситуаціях, проведено лекції про душпастирську опіку осіб, які зазнали різного роду наслідково-психологічних травм.

Головною темою зустрічі, яку як доповідач представив п. Володимир Станчишин (практичний психолог, психотерапевт Центру психічного здоров’я при шпиталі Андрея Шептицького) стала тема «Втрата та переживання горя. Ускладнена реакція на втрату». Психолог, наводячи приклади з практики праці з людьми, представив фази пережиття втрати та способи, в які духовна особа може посприяти позитивному її пережиттю. Лектор, також, окреслив ширше поняття посттравматичного стресового розладу, представив психо-соматичні ознаки, за якими його можна визначити.

Особливу увагу було відведено обговоренню засадничих елементів праці з військовослужбовцями. Як зазначив владика Богдан Манишин, беручи до уваги військовий конфлікт на Сході України та наслідки, з якими людина повертається звідти, дане навчання є для того, щоб «допомогти священикам повернути душу солдата з війни».

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eleven − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.