Техно

В США досліджуватимуть бактерії, які допоможуть виробляти продукти у космосі

DARPA запустить першу дослідницьку програму Міністерства оборони США в космосі

Бюро біологічних технологій DARPA (США) розпочало нову програму під назвою B-SURE, скорочення від біовиробництва, виживання, корисності та надійності за межами Землі.

DARPA “Існує критична потреба Міністерства оборони США в продовженні розвитку та розширення орбітального виробництва, щоб забезпечити стійкість ланцюга поставок”

Агентство перспективних оборонних дослідницьких проектів у новій програмі досліджуватиме варіанти проведення біовиробництва в космосі, використовуючи біологічні системи, такі як мікроби, для створення матеріалів для використання в орбітальних операціях.

Проект, очолюваний офісом біологічних технологій DARPA, називається B-SURE, скорочення від біовиробництва, виживання, корисності та надійності за межами Землі.

«Програма B-SURE — це фундаментальне дослідження, яке вивчатиме адаптацію мікробів до умов космосу», — сказала менеджер проекту Енн Чивер у прес-релізі. «Сподіваюся, що врешті-решт ця технологія дозволить виробляти в космосі молекули, що мають відношення до космічних польотів».

Біовиробництво – це новий сектор біотехнологічної промисловості, зосереджений на виробництві продуктів із використанням живих систем, таких як мікроорганізми, клітини тварин або рослинні клітини.

У DARPA вважають, що ця здатність буде важливою для майбутніх військових операцій у космосі. «Існує критична потреба Міністерства оборони в продовженні розвитку та розширення орбітального виробництва, щоб забезпечити і забезпечити стійкість ланцюга поставок, стійку технологічну перевагу, а також безпеку та ремонт активів для поточних і майбутніх операцій», – йдеться в повідомленні DARPA.

В оголошенні, опублікованому 22 листопада, пропонується надати пропозиції до 25 січня.

“B-SURE проведе дослідження, щоб встановити доцільність біовиробництва в космосі”, – повідомили в BAA. Однією з цілей програми є розробка економічних моделей для визначення корисності біовиробництва як життєздатного підходу до виробництва в космосі.

Імовірно, Міністерство оборони могло б використовувати методи біовиробництва для виробництва палива або інших матеріалів у космосі з використанням обладнання для бродіння, сировини та мікробів, які перетворюють вихідну сировину в різні корисні молекули, матеріал або продукт. «Це кінцева мета космічного біовиробництва; принесіть мікроби та обладнання, необхідні для виробництва широкого спектру сировини або продуктів, які стають критично важливими під час місії», – сказав DARPA.

«Міністерство оборони зараз не має можливості космічного виробництва. Усі ресурси або обладнання, необхідні для даної місії, виготовляються на Землі та відправляються в космос», – сказав Чівер. «Програма B-SURE є важливим першим кроком у вирішенні фундаментальних питань біовиробництва для розвитку цієї можливості».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.