Авторські статті

В Сімферополі через морози замерзли запаси прісної води

Мало того, що води в Сімферополі як кіт наплакав і подають її погодинно високодуховним жителям міста, так ще й через аномальні морози вчора замерзло Сімферопольське водосховище. При цьому, в ніч з 7 на 8 січня температура повітря в Криму побила рекорд нового тисячоліття і в Сімферополі опустилася до мінус 23 градусів.

До слова сказати, Сімферопольське водосховище – одне з найбільших штучних водойм у Криму, створене в 1954 році. Довжина водосховища 4,6 кілометра, ширина – 0,9, найбільша глибина – 38 метрів. Водосховище забезпечує водою Сімферополь і деякі населені пункти району і якщо воно буде скуте льодом, то передбачається черговий колапс.

Тим часом, так звана високодуховна влада Криму не робить ніяких дій по нормалізації ситуації. От і не дивуйтеся, якщо скоро кримчани опиняться в сьогоденні 3D … ой, ні, швидше в 3Б. Без світла, без тепла, без води. Ну повний 3Б!

І дуже символічно, що рекордний мороз накрив півострів свободи саме в той рік, коли ватний стан вирішив цілком підтримати окупацію. Ну, що ж, у складі високодуховної Росії отримуйте високодуховні сибірські морози і принади життя при ультра-низьких температурах.

Злой Одессит

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.