Новини з Австрії

В Австрії людина під час сну випала з вікна з висоти кілька метрів

У Гамлиці округу Лейбніц у вівторок уночі чоловік випав з вікна з висоти кілька метрів і отримав серйозні травми. 30-річний чоловік ходив уві сні.

На час робіт із прокладання кабелю у регіоні поляк проживав у гостьовому будинку разом з іншими колегами. Коли близько 23.40 сусідка почула крики про допомогу, вона побачила, що трапилося. 30-річний чоловік, мабуть, випав із вікна своєї кімнати для гостей на верхньому поверсі та впав із висоти восьми-дев’яти метрів на газон.

Лікар швидкої допомоги та Червоний Хрест надали чоловікові первинну медичну допомогу. Потім його з травмами невстановленого ступеня доставили на рятувальному гелікоптері до LKH Грац.

За даними поліції, прямих свідків інциденту не було — ні сусід 30-річного парубка по кімнаті, ні інші колеги, ні домовласник не бачили, як він випав із вікна. Самого пораненого поки що не можна допитати. Однак, за словами його колег, він іноді може ходити уві сні і наступного дня він зазвичай не пам’ятає про це. Розслідування точних причин того, що сталося, триває.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України