Авторські статті

На Росії заявляють, що освіта жінок веде до загибелі цивілізації

На Росії продовжують доводити, що жінкам не потрібна освіта, тому що їй треба займатися дітонароджуваністю. Тема заборони освіти та абортів стали дедалі частіше підніматися до РФ.

Так, як пише рашистське видання “Медуза”, доктор наук Марія Ведунова виступила проти освіти для жінок. Вона назвала його «величезною помилкою людства», що призведе до «загибелі культури та цивілізації».

Професор, директор Інституту біології та біомедицини ННГУ імені Лобачевського Марія Ведунова в інтерв’ю пропагандистському шоу «Емпатія Манучі» сказала, що можливість жінок здобувати освіту — це «величезна помилка».

Ведунова каже, що освіта жінки робить її успішною, але водночас «відводить із сім’ї». Зрештою, вважає Ведунова, самореалізація жінок веде до «загибелі нашої культури та цивілізації».

Нагадаємо, у Росії закликають “переорієнтувати” дівчат народжувати дітей, а не здобувати освіту. Про це заявила на Російському економічному форумі у Челябінську сенатор від Челябінської області Маргарита Павлова.

Сенатор від Челябінської області заявила, що росіяни перебувають на порозі демографічної зими. Винен у Захід, революція 1917 року (після неї жінки отримали право працювати і забули “про жіночий початок”) та твердження про необхідність здобувати вищу освіту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України