Авторські статті

На Росії школярі роблять окопні свічки та милиці для поранених солдатів

На росії на уроках праці школярів почали вчити робити милиці для поранених військових – про це повідомляє рашистське видання

Повідомляється, що учнів Олександро-Слобідської школи Заїнського району Татарстану залучили у виробництво дерев’яних милиць для поранених учасників війни в Україні. У рамках акції, яка проходить з ініціативи місцевих волонтерів, виготовлено понад 60 пар милиць. 40 із них уже відправили до шпиталів.

Процес створення милиць став частиною уроків технології, які у школі. Шліфування, останній етап виготовлення, займає 20 хвилин, загальний час виробництва однієї пари милиць – дві години. Діти працюють після навчання чи ввечері, щоб не заважати звуками верстатів під час занять.

У цій же шкільній майстерні виготовили вже понад 2000 окопних свічок. Школярі ріжуть картон для них і встановлюють його в жерстяні банки.

Зазначається, що до літа 2023 року російські школи, коледжі та дитячі садки провели 200 000 військово-патріотичних заходів, пов’язаних із нинішньою війною. Учнів вибудовують у формі літери Z, вони збирають гроші та посилки військовим, шиють їм білизну та балаклави, роблять печі, відправляють на передову листи та малюнки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України