Авторські статті

В Росії не можуть завершити будівництво новітніх фрегатів через Україну

В Росії ніяк не можуть завершити будівництво новітніх фрегатів проекту 22350 для ВМФ РФ. Будівництво призупинене через припинення поставок українських турбін.

Таким чином, з грудня 2014 року, коли на воду був спущений фрегат “Адмірал Флоту Касатонов», ВМФ РФ більш не отримували кораблів даного проекту. Причому до цього у них так само виникали проблеми з комплектуючими, які потрапили під дію санкцій, але, мабуть, китайські «брати» допомогли. А от з турбінами зовсім справи виявилися погані.

Варто відзначити, що проект 22350 – це фрегати нового покоління, в яких технічні засоби управління кораблем об’єднані єдиною оптоволоконної двокільцевою мережею і замкнуті в єдиний інформаційний простір і бази даних.

Власне, турбіни знайдуть і проблема вирішиться. Так само, як і з західними комплектуючими – справа часу. Але, слід розуміти, що одна справа, коли починаєш налагоджувати виробництво з нуля, тих чи інших силових агрегатів і зовсім інша коли отримуєш їх з налагодженого виробництва. Думаю, натяк більш ніж прозорий, підсумовує блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України