В Росії не можуть завершити будівництво новітніх фрегатів через Україну

В Росії ніяк не можуть завершити будівництво новітніх фрегатів проекту 22350 для ВМФ РФ. Будівництво призупинене через припинення поставок українських турбін.

Таким чином, з грудня 2014 року, коли на воду був спущений фрегат “Адмірал Флоту Касатонов», ВМФ РФ більш не отримували кораблів даного проекту. Причому до цього у них так само виникали проблеми з комплектуючими, які потрапили під дію санкцій, але, мабуть, китайські «брати» допомогли. А от з турбінами зовсім справи виявилися погані.

Варто відзначити, що проект 22350 – це фрегати нового покоління, в яких технічні засоби управління кораблем об’єднані єдиною оптоволоконної двокільцевою мережею і замкнуті в єдиний інформаційний простір і бази даних.

Власне, турбіни знайдуть і проблема вирішиться. Так само, як і з західними комплектуючими – справа часу. Але, слід розуміти, що одна справа, коли починаєш налагоджувати виробництво з нуля, тих чи інших силових агрегатів і зовсім інша коли отримуєш їх з налагодженого виробництва. Думаю, натяк більш ніж прозорий, підсумовує блогер Злий Одессит.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh