В Росії хочуть заборонити супутникову мережу інтернет від Starlink

Штрафи хочуть встановити для операторів зв’язку за незаконне підключення до іноземних супутникових систем

Мінкомзв’язку почало розробку законопроекту з поправками до Кодексу про адміністративні правопорушення (КпАП), які вводять штрафи за незаконне використання іноземних супутникових систем. Документ опублікований на порталі regulation.gov.ru.

У документі, зокрема, йдеться про російських операторах зв’язку, що використовують іноземні системи рухомого персонального супутникового зв’язку, і не виконують обов’язки по формуванню російського сегмента такої системи, забезпечення управління цим сегментом з території Росії і пропуску трафіку від абонентських станцій, що знаходяться на території Росії .

За ці порушення розмір штрафу для посадових осіб складе від 10 тис. руб. до 30 тис. руб. Для осіб, які проводять підприємницьку діяльність без створення юридичної особи – від 70 тис. руб. до 200 тис. руб., для юридичних осіб – від 500 тис. руб. до 1 млн руб.

Покарань для фізичних осіб не передбачається.

Назустріч OneWeb і Starlink

Не за горами поява систем, орієнтованих на надання послуг високошвидкісного мобільного супутникового інтернету – наприклад, OneWeb і проєкт Ілона Маска (Elon Mask) Starlink.

OneWeb намагався домовитися з російською владою про отримання ліцензії на роботу в Росії, але безуспішно. При цьому влада всіляко намагається перешкодити роботі таких систем в Росії без дозволу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh