В результаті нещасних випадків в Австрії щодня гине близько семи осіб

В Австрії кожен день майже сім чоловік гинуть від нещасних випадків, які з ними відбулися вдома, під час відпочинку, на роботі або на дорогах. У загальній складності в 2017 році в результаті нещасних випадків на території Австрії потерпіли 784 300 осіб, 589 800 з них травмувалися вдома або на відпочинку.

Лише 10 відсотків постраждалих пошкодили своє здоров’я під час поїздок і 15 відсотків на роботі або в навчальному закладі. «У всіх нещасних випадках за минулий рік загинуло 2504 людини», — каже Елізабет Штадлер, генеральний директор Vienna Insurance Group та віце-президент австрійського Червоного Хреста. Це в середньому трохи менше, ніж сім чоловік в день.
За прогнозами голови Ради Австрії з безпеки дорожнього руху (KFV) Отмара Тханна до 2035 року кількість нещасних випадків в Австрії за рік може зрости до 100 тисяч, з них зі смертельними наслідками — 2635. Прогноз сумний.

Основними групами ризику, схильними до нещасних випадків, будуть літні люди і діти, які отримують травми в основному в ході перебування вдома, а також під час активного відпочинку (походи, поїздки). Як відзначають експерти, це пов’язано з поширенням серед австрійців активного способу життя та притаманного йому екстриму.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh