Авторські статтіНовини з Австрії

В результаті нещасних випадків в Австрії щодня гине близько семи осіб

В Австрії кожен день майже сім чоловік гинуть від нещасних випадків, які з ними відбулися вдома, під час відпочинку, на роботі або на дорогах. У загальній складності в 2017 році в результаті нещасних випадків на території Австрії потерпіли 784 300 осіб, 589 800 з них травмувалися вдома або на відпочинку.

Лише 10 відсотків постраждалих пошкодили своє здоров’я під час поїздок і 15 відсотків на роботі або в навчальному закладі. «У всіх нещасних випадках за минулий рік загинуло 2504 людини», — каже Елізабет Штадлер, генеральний директор Vienna Insurance Group та віце-президент австрійського Червоного Хреста. Це в середньому трохи менше, ніж сім чоловік в день.
За прогнозами голови Ради Австрії з безпеки дорожнього руху (KFV) Отмара Тханна до 2035 року кількість нещасних випадків в Австрії за рік може зрости до 100 тисяч, з них зі смертельними наслідками — 2635. Прогноз сумний.

Основними групами ризику, схильними до нещасних випадків, будуть літні люди і діти, які отримують травми в основному в ході перебування вдома, а також під час активного відпочинку (походи, поїздки). Як відзначають експерти, це пов’язано з поширенням серед австрійців активного способу життя та притаманного йому екстриму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України