В Бразилії розпочалася катехитична конференція

27 липня в м. Прудентополіс (штат Парана, Бразилія) розпочалася катехитична конференція на тему «Катехизація – передання віри, скріплення єдності», в які беруть участь катехити, священики, богопосвячені особи з усієї Бразилії, Аргентини, Парагваю, загалом понад 100 осіб.

Конференція розпочалася із Божественної Літургії; на відкритті слова привітання виголосили владика Володимир (Ковбич), Митрополит Куритибської архиєпархії св. Івана Хрестителя, владика Мирон (Мазур) – єпархія Непорочного зачаття Діви Марії в Прудентополісі, владика Даниїл (Козлінський) – єпархія Покрови Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі та владика Петро (Стасюк), голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, єпархія святих апостолів Петра й Павла в Мельбурні (Австралія).

Після обіду представники з єпархій окреслять особливості катехизації в митрополії і єпархіях, зосередившись на актуальному стані, викликах, потребах у катехитичному служінні.

Конференція має на меті сформувати візію і пріоритети катехитичного служіння у наступному десятилітті на патріаршому та митрополичих, єпархіальних рівнях. Це перша конференція із серії: наступні відбудуться в Україні (для Східної та Західної Європи), у США та Канаді.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh