Економіка

В Полтавській області відкрито підприємство для управління побутовими відходами

За підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та проєкту міжнародної технічної допомоги GIZ «Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля» у місті Пирятин (Полтавська область) відкрито підприємство, яке надаватиме послугу з управління побутовими відходами.

Комунальне підприємство «ЕКОСЕРВІС-2022» створено за результатами співробітництва 4-х територіальних громад — Пирятинської міської територіальної громади, Чорнухинської селищної територіальної громади, Гребінківської міської територіальної громади, Новооржицької селищної територіальної громади.

«Створення такого підприємства є першим прикладом в країні та свідчить про розуміння необхідності здійснення змін у сфері управління побутовими відходами. Об’єднання зусиль громад спрямовано на створення єдиного простору для організації надання послуги управління побутовими відходами на основі спільного планування, координації дій та відповідальності», — прокоментував Олександр Бутенко, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

За підтримки Мінвідновлення: в Полтавській області відкрито підприємство для управління побутовими відходами

Реалізація проєктів Регіонального плану управління відходами Полтавської області до 2030 року та місцевих планів управління відходами для кожної з 4-х громад вимагає спільного використання об’єктів оброблення відходів усіма вищевказаними громадами.

Відкриття підприємства відбулось за участі заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Бутенко, представників Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Полтавської ОВА, очільників 4-х громад та представників GIZ.

За підтримки Мінвідновлення: в Полтавській області відкрито підприємство для управління побутовими відходами

Нагадаємо, Закон України «Про управління відходами», який набирає чинності 9 липня 2023 року, передбачає поступовий перехід до економіки замкненого циклу та запровадження узгодженої системи планування у сфері управління відходами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України