Духовне

В Патріаршому Домі у Львові відбулась зустріч Єпархіальних голів Комісії УГКЦ у справах мирян

В четвер 9 березня в Патріаршому Домі у Львові відбулась зустріч Єпархіальних голів Комісії УГКЦ у справах мирян. У заході взяли участь Голови комісій та їх заступники з Київської, Львівської, Тернопільсько-Зборівської архиєпархій, Самбірської, Стрийської, Бучацької, Кам’янець-Подільської, Коломийсько-Чернівецької єпархій а також Луцького екзархату.

На зустрічі учасники поділились результатами діяльності Комісій в єпархіях та екзархатах з формування та вишколу членів парафіяльних рад (дяків, паламарів, скарбників, старших братів та сестриць, мирянських лідерів) в рамках стратегії «Жива парафія – 2020».

Учасники відзначили, що такі тренінги надали парафіяльним радам відчути свою роль та спів відповідальність за життя парафії, зацікавили і активізували до справи спільнотної. Також акцентували увагу на посібнику «Ідіть і ви у мій виноградник», як джерелом інформації для формації парафіяльних рад.

Голови комісій також обговорювали плани та стратегію на цей рік: важливість продовження формації парафіяльних рад, вишколу членів та лідерів мирянських спільнот.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.