Новини

В Папському Тевтонському колегіумі відкрили бібліотеку Йосифа Ратцінгера Бенедикта XVI

Римську бібліотеку Йосифа Ратцінгера Бенедикта XVI в Папському Тевтонському колегіумі офіційно відкрили 18 листопада. У цьому колегіумі при німецькому кладовищі у Ватикані кардинал Ратцінгер жив упродовж декількох місяців 1982 року після його призначення префектом Конгрегації Доктрини Віри, осередок якої розташований неподалік. У місцевій церкві як кардинал він щочетверга служив Літургію для паломників. Сьогодні в Тевтонському коледжі можна читати книжки його авторства або присвячені його думці.

Ідея створення такої бібліотеки, доступної для студентів, з’явилася в кінці понтифікату Бенедикта XVI. Поки там зібрано понад тисячу праць, часто багатотомних. Як відомо, книги Ратцінгера вже давно перекладені. Наприклад, книгу, яку він написав 1967 року, «Введення в християнство» опублікували 24 мовами. У новій бібліотеці є навіть арабський переклад інтерв’ю «Світло світу. Папа, Церква, знаки часу», яке провів з ним Петер Зеєвальд.

Колекція бібліотеки Йосифа Ратцінгера Бенедикта XVI є подарунками. Папа-сеньйор подарував їй 20 ящиків своїх книг. Ватиканська видавнича книгарня (LEV) передала туди близько 400 томів. Доброчинців щоразу більше і бібліотека буде ще розвиватися.

Джерело: радіо Ватикан

Католицький оглядач

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України