Авторські статті

В оточенні Зеленського достатньо людей, які вже відмовили його не втручатися в американські політичні розборки, – блогер

Як передає Голос українською, відомий український блогер Карл Волох у своєму блозі пише про те, що незважаючи на скриті інтонації і телефонні обіцянки Володимира Зеленського Дональду Трампу, в його оточенні вистачає людей, які гарантовано відрадили вже українського президента втручатися в американські політичні розборки.

Карл Волох пише, немає жодних шансів, що Зеленський поставив б Трампу потрібний «товар» у вигляді результатів розслідування по «Бурісмі» і ролі Байдена в цій історії. А вісь ті, що імпічмент приверне увагу до тих подій маси людей і світової преси, а відповідно, і до сумнівних дій Байдена, немає ніяких сумнівів. Здається, хтось тут сам себе переграв.

Читайте також – у оприлюдненій сьогодні стенограмі телефонної розмови Зеленського з Трампом ключовою стала прохання глави Білого Дому зайнятися в Україні розслідуванням справи по синові Байдена. На таке прохання президент Зеленський відповів позитивно, натякнувши, що зовсім скоро главою ГПУ буде «його людина», а, отже, розслідування гарантовано.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України