Війна РФ проти України

В Оршанці понад 100 прикордонників візьмуть участь у чемпіонаті з кульової стрільби

24 вересня у Головному центрі підготовки особового складу імені генерал-майора Ігоря Момота відбулось урочисте відкриття чемпіонату Держприкордонслужби з кульової стрільби.

Змагання розпочалися урочистим шикуванням команд, виконанням  Державного Гімну України та вшануванням пам’яті прикордонників, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет і територіальної цілісності на Сході України.

25 команд з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства приїхали до Головного центру аби взяти участь у чемпіонаті. Понад 100 кращих спортсменів Державної прикордонної служби України розпочали боротьбу за першість. Турнір присвячений пам’яті генерал-майора Ігоря Момота та буде тривати чотири дні.

У перші дні змагань учасники обирали кращого у збиранні та розбиранні автомата, різноманітних естафетах, а також у стрільбі зі зміною магазина з обмеженням часу, у русі та після фізичного навантаження.

Надалі учасники змагатимуться, виконуючи вправу «Воєнізована естафета 4х1км» та випробовуватимуть свої сили в дуельній стрільбі,  яка відбудеться у два етапи.

Бажаємо всім спортсменам удачі, витримки та високих результатів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України