Війна РФ проти України

В ОРЛО намагаються розпочати “масову мобілізацію”

В Україні триває повномасштабна війна, яку розпочала росія. Війська рф зазнають колосальних втрат, не вистачає, так званого “гарматного м’яса”. У так званій “ЛНР” окупаційна “влада” намагається розпочати масову мобілізацію вже з 1 вересня, інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

У відомстві зазначили, що у тимчасово окупованому місті Сватове на Луганщині так званий “глава ЛНР” Леонід Пасічник анонсував початок масової мобілізації 1 вересня.

Вона проходитиме у два етапи:

  • мобілізація населення з паспортами “ЛНР” та РФ, а також тих, хто відповідає конкретним військово-обліковим спеціальностям;
  • інше чоловіче населення віком від 18 до 65 років.

За даними ГУР, в окупований Должанськ (раніше – Свердловськ) прибули росгвардійці для пошуку та затримання дизертирів у лавах військовослужбовців “Л/ДНР” та ЗС РФ. Вони вже провели обшук голови окупаційної адміністрації Должанська колаборанта Андрія Сухачова.

Раніше повідомлялося, що на День Незалежності у низці міст України посилюють заходи безпеки та вводять додаткові обмеження та тривалу комендантську годину. 23 серпня Україна відзначає День державного прапора, а 24 серпня – День незалежності. У період військового становища вихідних у ці дні не передбачено. Українців просять попрацювати цими днями з дому та не ігнорувати сигнали тривоги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України