Авторські статтіВійна рф проти України

В оперативному командуванні «Південь» вдосконалюють бойовий досвід воїнів АТО. Фото

1

 

На завершальному етапі відновлення боєздатності військовослужбовці окремого мотопіхотного батальйону окремої гвардійської механізованої бригади оперативного командування «Південь» підтвердили свою готовність до виконання завдань за призначенням під час батальйонних тактичних навчань.

Місяць тому, після тривалого виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни, колишній батальйон територіальної оборони Одеської області був відведений на Миколаївщину, до міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів.

За цей час військовослужбовці частини провели комплекс заходів з відновлення та обслуговування техніки, доотримання майна та спорядження, покращили професійні навички в ході занять з бойової підготовки з акцентом на практичне виконання стрільб з усіх зразків штатного озброєння в різноманітних умовах та тактику дій підрозділів.

Підсумком цих занять стало проведення батальйонних тактичних навчань, під час яких підрозділи відпрацювали ведення оборонного бою, відбиття атаки умовного противника, що вклинився в оборонні порядки та дії під час контратаки.

При плануванні та проведенні навчань керівництвом батальйону основну увагу було зосереджено на закріпленні та вдосконаленні бойового досвіду військовослужбовців, злагодженості дій особового складу, практичним умінням командирів в управлінні вогнем та підпорядкованими підрозділами.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України