Війна рф проти України

В ООН заявили, скільки мирних українців загинуло під час війни

Майже 13,3 млн. українців змушені були залишити свої будинки з початку повномасштабного російського вторгнення. Про це заявив координатор надзвичайної допомоги, заступник генсека ООН із гуманітарних питань Мартін Гріффітс, інформує прес-служба ООН.

“Трагедія продовжується, і кінця їй не видно”, – заявив Гріффітс, виступаючи на засіданні Ради Безпеки ООН, присвяченому ситуації в Україні.

Він навів безпрецедентні цифри: понад 7 тисяч мирних жителів України, за його словами, було вбито. Це дані, які вдалося підтвердити ООН, хоча реальні цифри можуть бути набагато вищими.

Понад 8 млн українців були змушені втекти до сусідніх країн, 5,3 млн людей переміщено всередині країни – багато хто з них живе у колективних центрах. За даними ООН, це найбільший рух біженців із часів Другої світової війни.

“Допомоги потребують 17,6 млн осіб – 40% населення України. Напередодні жахливої річниці повномасштабного вторгнення нам доведеться ще багато зробити в плані гуманітарної допомоги, і ми можемо робити більше”, – констатував Гріффітс.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України