Авторські статті

В окупованому Криму знайшли мертвим трирічного сина політв’язня Руслана Сулейманова. Хлопчика знайшли у вигрібній ямі

В окупованому Криму знайшли мертвим трирічного Мусу Сулейманова — сина політв’язня Руслана Сулейманова. Тисячі людей шукали його три дні.

Дитина зникла з пісочниці, де мама залишила його погратися на кілька хвилин. Про це повідомили у Memорандум Хейту

Хлопчика знайшли у вигрібній ямі. Яма була закрита дерев’яною кришкою і зверху привалена цеглою. Російські мєнти і ФСБ поширюють, що дитина впала туди сама. І саму себе привалила?

Звісно, скажуть, що це випадковість, і так трапилося випадково, що єдину дитину політв’язня знаходять мертвим. Скажуть. Але я ніколи не повірю.

Бо раша – це машина, яка тримається на рабах і нелюдах

Останні убивають, катують, нищать незгодних. Навіть їх дітей. І, коли хтось буде згадувати про росію з теплом і хотіти повернутися до неї геополітично, запитайте у цих ідіотів, чи готові вони зараз віддати своє дитя.

Ось що повідомив про подію Рефат Чубаров на сторінці у фейсбук :

26 липня 2020 року в окупованому РФ Криму знайдений мертвим 3-річний Муса Сулейманов, зниклий увечері 24 липня в житловому масиві Строганівка (Сімферополь).

Муса – син політичного в’язня, громадянського журналіста Руслана Сулейманова, незаконно заарештованого російськими окупантами в березні 2019 року за стандартним звинуваченням щодо кримських татар – «організація діяльності терористичної організації і участь в діяльності такої організації», за що йому загрожує до 20 років позбавлення волі.

З арештом Руслана Сулейманова вся тяжкість утримання сім’ї, що складалася з трьох малолітніх дітей – Мухаммеда (10 років), Асие (6 років) і 3-річного Муси, а також батьків Руслана – Зери ханум (71 років) і Сервера аг’а (73 роки), лягла на 31-річну Ельзару, дружину Руслана.

Тисячі кримських татар і жителів Криму інших національностей брали участь в пошуку зниклого Муси, що тривав понад півтори доби.

За ходом пошукових робіт в окупованому Криму з тривогою і надіями стежили в режимі онлайн десятки тисяч людей як на материковій частині України, так і в інших країнах.

Місце знаходження тіла хлопчика і передбачувані обставини, що призвели до смерті 3-річного Муси, викликають питання, відповіді на які слід шукати після віддання тіла Муси Сулейманова землі. Меджліс кримськотатарського народу готовий сприяти в залученні необхідних фахівців і юристів з метою встановлення об’єктивних причин і обставин, що призвели до смерті Муси Сулейманова.

Від імені Меджлісу кримськотатарського народу висловлюю глибоке співчуття Руслану і Ельзарі Сулеймановим, Мухаммеду і Асие, Сервер аг’а і Зера ханум у зв’язку з непоправною втратою – смертю Муси – їх сина, брата, онука.

Сумуємо разом з усіма співвітчизниками у зв’язку з трагічною смертю Муси Сулейманова.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.