Економіка

В Офісі президента назвали кількість евакуйованих українців за вчорашній день

В Україні за вчорашній день, 9 березня, евакуювали 48 тисяч людей із трьох напрямків: 3,5 тисячі у Київській області, 43 тисячі у Сумах та 1 тисячу в Енергодарі.

Про це в Telegram-каналі повідомив заступник керівника ВП Кирило Тимошенко.

“Продовжується евакуація мирних людей з міста Харкова десятками тисяч завдяки “Укрзалізниці” та автобусам. Все вже в безпеці. Дякуємо за роботу справді крутій команді, яка цим займається. Ми всі разом із Іриною Верещук, з керівниками військових адміністрацій, ДСНС, Українським Червоним Хрестом “, – наголосив Кирило Тимошенко.

Особливу подяку він висловив водіям, які вивозять мирне населення. І нагадав усім, хто виїжджає на власному транспорті, що зараз настав час допомагати один одному і це дуже важливо.

Тимошенко розповів про роботу над логістикою гуманітарної допомоги в областях, які активно протистоять російському військовому вторгненню.

“Справді, у кожному регіоні розгорнуті великі хаби. З них виїжджає дуже багато гуманітарної допомоги – щодня близько тисячі фур перевозять нашою країною гуманітарну допомогу з однієї області в іншу. Близько 1200 тонн гумдопомоги перевозить “Укрзалізниця”. Це справді велика робота, бо цифри вражають”, – наголосив Тимошенко.

За 9 днів березня, за його словами, перевезено 10500 тонн. І темпи, і обсяги нарощуватимуться, щоб допомогу отримали всі, хто потребує.

Нагадаємо, в Туреччині завершилася зустріч глави МЗС України Дмитра Кулеби та голови МЗС РФ Сергія Лаврова, вона тривала півтори години. За її підсумками Кулеба повідомив, що на зустрічі обговорювалися питання відкриття гуманітарних коридорів та режим припинення вогню, домовитися про який поки що не змогли.

Кремль продовжує ставити ультиматуми, і це одна з найбільших помилок агресора, вважає радник голови Офісу президента і член переговорної делегації Михайло Подоляк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України