Право

В Офісі Генерального прокурора обговорили співпрацю України та Нідерландів у справі MH17 напередодні чергових судових слухань в Гаазі (ФОТО)


            В Офісі Генерального прокурора обговорили співпрацю України та Нідерландів у справі MH17 напередодні чергових судових слухань в Гаазі (ФОТО)

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні Йоганнесом де Молом. Вони обговорили шляхи подальшої співпраці в рамках розслідування збиття літаку рейсу MH17.

Наразі триває робота міжнародної спільної слідчої групи (JIT) для розслідування всіх обставин авіакатастрофи у небі над окупованою частиною Донбасу.

«Українська сторона координує свою роботу з партнерами по JIT. Ми робимо все необхідне для встановлення всіх причетних до цього злочину. Мета подальшого розслідування – ідентифікувати осіб з числа екіпажу установки «БУК» та високопосадовців, які віддавали накази про направлення зенітно-ракетного комплексу до України», – зазначив Гюндуз Мамедов.

Крім того, сторони обговорили подачу позову Нідерландів до Європейського суду з прав людини проти Росії через збиття літака. Гюндуз Мамедов запевнив, що у разі прийняття Україною рішення доєднатися до позову, Офіс Генерального прокурора надасть всю необхідну інформацію.

Нагадаємо, в Окружному суді Гааги триває судовий процес стосовно чотирьох обвинувачених у справі МН17. Після перерви слухання відновляться 31 серпня, на цьому етапі заплановані виступи адвокатів постраждалих та розгляд клопотань адвокатів одного з обвинувачених.

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України