Новини

В Одесі затримано свободівця, який намагався перешкодити проведенню антидержавного заходу

12 вересня 2013 року в Одесі міліція затримала керівника обласної організації “Студентська Свобода” Костянтина Васильця. Свободівця арештували під час того, як націоналісти намагалися потрапити в приміщення готелю “Аркадія плаза”, де відбувався антидержавний захід, на якому серед иншого обговорювали перспективи федералізації України. Ініціятор українофобського шабашу – залишки місцевого осередку Прогресивної соціялістичної партії України.

Зауважимо, що зустріч відбувалася в таємному форматі. Організатори не повідомляли про нього ані громадськості, ані засобам масової інформації. Одночасно вони приховано розсилали запрошення для участи в збіговиську, зокрема й викладачам Одеського національного університету ім. Іллі Мечникова. Про це педагоги розповіли студентам, один із яких, власне, й проінформував про захід обласні організації ВО “Свобода” та “Студентської Свободи”.

Відомо, що серед учасників обговорення є знані в Одесі одіозні українофоби Корнілов та Дугін, а також місцеві антиукраїнські організації, на кшталт “Войск вєрних казаков” та вже згаданої ПСПУ. Метою зборища українофобів стало обговорення можливих антидержавних дій.

Задля припинення антиукраїнського заходу до готелю вирушили свободівці. Однак по прибутті націоналісти побачили, що захід посилено охороняють міліціянти. Активісти намагалися пройти до будівлі готелю, аби потрапити на зустріч, проте працівники МВС наполегливо чинили цьому опір. У підсумку зав’язалася сутичка, під час якої було затримано одного з націоналістів – очільника Одеської обласної організації “Студентської Свободи” Костянтина Васильця.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.