Духовне

В Одесі започатковуються катехитичні курси

З благословення владики Михайла Бубнія, екзарха Одеського УГКЦ, та з ініціативи Катехитичної комісії Одеського екзархату, у місті Одесі започатковуються катехитичні курси.

В Одесі започатковуються катехитичні курси

Катехитично-педагогічний інститут Українського католицького університету оголошує набір на навчання за такими  програмами:

1. Сертифікована програма «Основи християнської віри та життя», що триває рік і дає можливість продовжити навчання для здобуття вищої релігійної освіти за спеціальністю «Катехит». Запрошуємо усіх охочих  краще пізнати християнство, поглибити свою віру та духовне життя.

2. Вища релігійна освіта за спеціалізацією «Катехит». До вступу запрошуємо всіх, хто бачить своїм покликанням катехитичне служіння, викладання християнської етики, працю в парафії з дітьми, молоддю та дорослими. Курс навчання триває три роки, форма аудиторно-дистанційна. Після закінчення студенти отримують диплом вищої релігійної освіти церковного зразка.

Під час навчання студенти вивчають дисципліни біблійного, літургійного, морального богослов’я та катехитики. Вчитимуться творити християнську спільноту, матимуть можливість краще пізнати себе і своє покликання.

Приймальна комісія в Одесі:

Тел.: +38(067)951-94-09
Ел. адреса: penyaseva@ucu.edu.ua

Пресслужба Одеського екзархату УГКЦ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.