Право

В Одесі ухилянтам викликали священника на покаяння. Відео

В Одесі ухилянтам, які за 5 тис. доларів хотіли втікти з України викликали священника на покаяння

На місце збору чоловіків доставляли у причепах із зерном, де вони чекали вказівок, перебуваючи у лісосмугах по кілька днів

 

Прикордонники на Одещині виявили та зупинили вісімнадцять громадян України, які намагались незаконно перетнути кордон, виконуючи протиправні плани

Ці особи, які походили з різних регіонів України, вирішили втекти за кордон, щоб уникнути обов’язкового військового призову. Про це повідомляє Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Вони спілкувалися з організаторами через Інтернет, які надавали їм інструкції та маршрути для незаконного перетину кордону, за що кожен з “туристів” повинен був заплатити до 5000 доларів США.

Ця небезпечна подорож включала у себе різні ризики, які “туристи” не усвідомлювали. Вони доставлялися до місця збору в причепах зерном, а дехто з них чекав на вказівки, перебуваючи в лісосмугах протягом кількох днів.

Прикордонники постійно виявляють та зупиняють протиправні схеми, а також виявляють і затримують організаторів і переправників. У вересні цього року одного з організаторів незаконної міграції засудили до п’яти років позбавлення волі за незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

На Одесчині прикордонники затримали 18 людей: у чому вони звинувачуються

Стосовно осіб, які намагались незаконно потрапити до Молдови, складено протоколи про вчинення ними адміністративного правопорушення згідно зі статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”. Самих громадян направили до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України