Авторські статті

В Одесі провели навчання з військової медицини. Фото

Крім постійної підготовки одеситів з курсу “молодого бійця” в таборі Одеська Січ “Кріп” в Одесі стартував проект “Тренінги по медицині”, який здійснюється під егідою організації “Еваз” і за безпосередньої підтримки групи “Інформаційний опір – Південь» очолюваної Сергієм Братчуком.

Заняття для одеситів і одеситок проводяться часом в умовах, наближених до бойових і діляться вони на три основних етапи надання першої медичної допомоги пораненим бійцям:

1 етап – “під вогнем» – червона зона: там, де безпосередньо стріляють.
2 етап – «зона безпеки» – жовта зона: зона, де немає ризику потрапляння під вогонь супротивника.
3 етап – «евакуація» – зелена зона: місце, де відбувається евакуація пораненого і де закінчується зона відповідальності парамедика.

Так само, проект передбачає проходження курсу тактичної медицини військовослужбовцями ЗС України, які готуються до виконання бойових завдань з протидії російсько-терористичним підрозділам на окупованому Донбасі. Власне, ні дня без тренувань, як для воїнів, так і для звичайних городян. І кожен день такого навчання робить одеситів тим міцним горішком, який ніколи не стане “по зубах” окупантам, підсумовує блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України