Новини

В Одесі нагородили героя, що виносив на руках дітей з палаючого табору

13-річний хлопець ніяковіє і не вважає свій вчинок героїчним

В Одесі під час турніру з дзюдо нагородили Максима Тихончука, який врятував 15 дітей з палаючого корпусу дитячого табору “Вікторія”.

13-річний хлопець отримав з рук офіцера Державної служби з надзвичайних ситуацій і меценатів подарунки, в тому числі грамоти, книги й нове кімоно. Про це повідомляє “Думська“.

“Я не пам’ятаю, скільки хлопців вивів. Може, 15, може, більше. Я відкривав кімнати, багато спали і надихалися димом, хто не міг іти, я виносив на руках. Тетяна Олегівна (керівник хореографічного колективу “Адель” – ред.) теж разом зі мною виводила дівчаток. Якби не вона, втрат було б набагато більше”, – говорить хлопчик.

Журналісти відзначили, що Максим брав нагороду з великим збентеженням і не вважає себе героєм. “Молодша донька виступає в тому самому ансамблі “Адель”, і звичайно, вона теж була в “Вікторії”. Це дуже злагоджений і дружний колектив, в цьому заслуга керівника Тані Єгорової. Максим був у сусідньому корпусі і не міг залишитися осторонь. Коли я їхала вночі в табір, то постійно розмовляла з дочкою по телефону, вона відразу сказала, що Макс рятує дітей”, — розповідає мама Максима Ольга.

Раніше повідомлялося, що після трагедії скромний Максим прийшов у школу з обгорілими руками. Керівництво Одеської області представило Тихончука і Катерину Ной, які врятували 23 дитину з пожежі, медалі “За порятунок життя”. Нагадаємо, що в пожежі в дитячому таборі “Вікторія” в Одесі загинули три дівчинки: всі вони були учасницями хореографічного колективу “Адель”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України