Духовне

В Оболонському районі Києва надали земельну ділянку для будівництва храму УГКЦ

16 грудня 2021 року парафії Пресвятої Трійці УГКЦ в Оболонському районі Києва надали земельну ділянку для будівництва храму.

Це четверта ділянка, яку за роки Незалежності України столична влада надала УГКЦ. Як повідомляє сайт Київради, за відповідне рішення проголосували 88 депутатів Київради.

У своєму коментарі щодо рішення Київради адміністратор оболонської парафії УГКЦ протоієрей Андрій Бонис зауважив, що це історично справедливий момент у житті греко-католиків Оболонського району.

«Понад п’ятнадцять років наші вірні не мали власного храму ані належного приміщення для звершення Богослужінь. Ми змушені були орендувати невеличкий зал у підвальному приміщенні, який пристосовували до молитовних потреб. Хочу сьогодні подякувати усім, хто виявом своєї доброї волі долучився до даного епохального рішення. Дякую за підтримку та допомогу в розвитку духовності та культури нашої Європейської столиці», – зазначив душпастир.

В Оболонському районі Києва надали земельну ділянку для будівництва храму УГКЦ

У курії Київської архиєпархії УГКЦ щиро сподіваються, що дане рішення стане поштовхом, щоб греко-католики інших районів столиці, які моляться в орендованих і пристосованих для богослужінь приміщень, отримали ділянки для будови храму.

Депатамент інформації УГКЦ за матеріалами Пресслужби Київської Архиєпархії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

thirteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.