Вчені знайшли в чорних дірах потойбічні портали

Через білі діри люди можуть переміщатися в інші світи на мільйони світлових років.

У січні 2001 року англійські вчені вирішили спробувати створити чорну діру в лабораторних умовах. Справа в тому, що вони утворюються після вибуху зірки. У той момент її маса стискується в якусь «сверхмасу», яка не пропускає світло і має велику щільність. За рахунок останньої чорні діри і пожирають все на своєму шляху. Наприклад, якщо Сонце перетвориться на чорну діру, то її розмір буде дорівнювати розмірам міста, але вона зможе поглинути планету, в тисячу разів більше Юпітера.

Англійські вчені з Університету Сент-Ендрюс, на чолі з професором Ульфом Леонхардтом, думали інакше. Дослідники не хочуть створити чорну діру в прямому її розумінні, вони хочуть зробити дуже маленьку дірку, буквально точку, яка називається отон. Її створення має розвинути теорію квантової гравітації.

Однак наука поки не розділяє поняття чорних дір і отонів. Вчені розповіли, що робота англійських дослідників цікава також із-за ряду невідомих раніше нюансів. Якщо є чорні діри, то значити, що у всесвіті є і білі діри. Це все теорія, підкріплювальна знання про те, що в природі та світі на кожен плюс є мінус.

«В НЛО могут быть наши правнуки»: Учёные нашли в черных дырах потусторонние порталы

Якщо провалився в чорну діру то людина гине, як і все матеріальне, то вісь біла діра може стати певним порталом. Деякі футуристи впевнені, маючи на увазі такі подорожі, що через них також можна подорожувати в часі. Вчені знайшли в чорних дірах потойбічні портали, які при правильному використанні здатні рухатися людини в інший світ.

«В НЛО могут быть наши правнуки»: Учёные нашли в черных дырах потусторонние порталы

Якщо це дійсно так, то в НЛО можуть бути правнуки людей, які спостерігають за своїми предками. Уфологи помічають тільки момент вильоту інопланетян і подорож поблизу Землі, але пояснити, як вони зникають, ніхто не береться.

Можливо, прибульці створюють білі діри штучно, потрапляючи в наші світи з минулого або майбутнього.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh