Авторські статтіТехно

Вчені знайшли в чорних дірах потойбічні портали

Через білі діри люди можуть переміщатися в інші світи на мільйони світлових років.

У січні 2001 року англійські вчені вирішили спробувати створити чорну діру в лабораторних умовах. Справа в тому, що вони утворюються після вибуху зірки. У той момент її маса стискується в якусь «сверхмасу», яка не пропускає світло і має велику щільність. За рахунок останньої чорні діри і пожирають все на своєму шляху. Наприклад, якщо Сонце перетвориться на чорну діру, то її розмір буде дорівнювати розмірам міста, але вона зможе поглинути планету, в тисячу разів більше Юпітера.

«В НЛО могут быть наши правнуки»: Учёные нашли в черных дырах потусторонние порталы

Англійські вчені з Університету Сент-Ендрюс, на чолі з професором Ульфом Леонхардтом, думали інакше. Дослідники не хочуть створити чорну діру в прямому її розумінні, вони хочуть зробити дуже маленьку дірку, буквально точку, яка називається отон. Її створення має розвинути теорію квантової гравітації.

Однак наука поки не розділяє поняття чорних дір і отонів. Вчені розповіли, що робота англійських дослідників цікава також із-за ряду невідомих раніше нюансів. Якщо є чорні діри, то значити, що у всесвіті є і білі діри. Це все теорія, підкріплювальна знання про те, що в природі та світі на кожен плюс є мінус.

«В НЛО могут быть наши правнуки»: Учёные нашли в черных дырах потусторонние порталы

Якщо провалився в чорну діру то людина гине, як і все матеріальне, то вісь біла діра може стати певним порталом. Деякі футуристи впевнені, маючи на увазі такі подорожі, що через них також можна подорожувати в часі. Вчені знайшли в чорних дірах потойбічні портали, які при правильному використанні здатні рухатися людини в інший світ.

«В НЛО могут быть наши правнуки»: Учёные нашли в черных дырах потусторонние порталы

Якщо це дійсно так, то в НЛО можуть бути правнуки людей, які спостерігають за своїми предками. Уфологи помічають тільки момент вильоту інопланетян і подорож поблизу Землі, але пояснити, як вони зникають, ніхто не береться.

Можливо, прибульці створюють білі діри штучно, потрапляючи в наші світи з минулого або майбутнього.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.