Новини з Австрії

У Нижній Австрії після пожежі автомобіля знайдено голого пораненого чоловіка

Трагедія віідбулася у вівторок о шостій годині ранку в Рідерберзі в районі Санкт-Пельтен (Нижня Австрія): 33-річного чоловіка було знайдено пораненим поряд з машиною, що горіла – голого та з порізами

Пожежників було викликано рано вранці, оскільки в лісі очевидці побачили пожежу. Рятувальники виявили машину, що горіла. Пожежа була швидко згашена. Поки гасили вогонь, звідкись з’явився оголений чоловік із пораненнями. Передісторія на даний момент досі абсолютно незрозуміла. Але передбачається, що мали місце дії третіх осіб.

В даний час важливо з’ясувати не тільки те, як з’явилися поранення потерпілого, а й те, чому легкопоранений чоловік опинився поряд з машиною, що горіла, в муніципалітеті Габліц. За даними ЗМІ, автомобіль підпалили.

Повідомляється також, що 33-річний житель Відня був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Також було виявлено наркотики. Сам молодик дав дуже заплутані свідчення.

Розслідування ведуться у всіх напрямках, і на даний момент не можна виключати, що потерпілого раніше викрали та кинули у глухому місці. На місці пригоди перебувають експерти та слідчі із забійного відділу Земельного управління кримінальної поліції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України