Економіка

В Миколаєві триває будівництво 140-метрового судна перевантажувача

На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» триває формування корпусу 140-метрового перевантажувача проекту П-140, що є найдовшим замовленням в історії підприємства та абсолютно новим вищим рівнем суднобудівних потужностей компанії, а також будівництво і проектування нових замовлень.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Суднобудівники компанії продовжують встановлювати секції верхньої палуби. Зокрема цього тижня було встановлено останню та найбільшу за розмірами секцію носової частини корпусу судна, маса якої 20 тонн. Наразі до монтажу залишились найвідповідальніші конструкції – секції колон двох повноповоротних вантажних кранів від німецького виробника Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH, з робочим навантаженням в 45 т кожен. Разом із тим триває монтаж суднових систем, загальна кількість яких – 52, фундаментів під обладнання, збирання електророзподільних пристроїв та встановлення палубного обладнання, дверей, ілюмінаторів, трапів, леєрного огородження, доізоляційного насичення тощо. Тим часом готові приміщення проходять перевірку на конструктивність, фарбуються.

Судно, що вже у вересні цього року у ході міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019, який пройде на території суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», буде введено в експлуатацію, спроєктоване і будується за чинними правилами і під наглядом Регістра судноплавства України.

Паралельно з цим, на заводі розпочалось будівництво несамохідних суден проекту В1500.
У нових цехах суднобудівного заводу ведеться підготовка та порізка металу для виготовлення секцій першого замовлення. Усього виробничою програмою суднобудівного заводу «НІБУЛОН» передбачено будівництво та спуск на воду до кінця цього року чотирьох таких суден, що призначені для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів тощо.

Окрім того, триває вже проєктування та закупівельна кампанія для наступних замовлень – портових буксирів штовхачів-кантувальників пр. Т410, а також обслуговування та ремонт вантажного флоту компанії.

Зазначимо, що лише за перше півріччя 2019 року суднобудівний завод ввів в експлуатацію 4 буксири проекту POSS-115, виконав ремонт та планове обслуговування 16 вантажних і пасажирських суден.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.