Право

В МВС пропонують суттєво збільшити штрафи за порушення комендантської години

В Україні планують внести зміни до Кодексу про адмінправопорушення щодо посилення відповідальності закладів громадського харчування та розважальних закладів за роботу під час комендантської години.

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Законопроєкт, який підготували правоохоронці разом із народними депутатами, передбачає доповнення адмінкодексу новою статтею 210-2, в якій встановлять адміністративну відповідальність за порушення суб’єктом господарювання встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану.

Відповідальність пропонується встановити у вигляді штрафу для керівника суб’єкта господарювання чи фізичну особу-підприємця у розмірі від 34 тисяч до 170 тисяч грн.

 

Повторне ж правопорушення впродовж одного року збільшить штрафні санкції від 340 тисяч до 680 тисяч грн.

Проєкт закону у четвер, 12 жовтня, буде відправлений в Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності для розгляду.

“Ми пропонуємо законодавцям розглянути наші пропозиції і встановити штрафи за роботу таких закладів. Наголошую, що це буде стосуватися адміністративного покарання саме власників суб’єктів господарювання і фізичних осіб підприємців. Думаю, що в найближчий час Верховна Рада такі пропозиції розгляне”, — заявив міністр внутрішніх справ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України