ДіаспораНовини

V Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці-Фест»

21 липня в с. Кульчиці відбудеться V Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці-Фест» та святкування 730-річниці села Кульчиці. (Львівська область, Самбірський район, с.Кульчиці)

Село Кульчиці є батьківщиною військового, політичного, громадського діяча, гетьмана реєстрового козацтва, кошового отамана Запорізької Січі Петра Конашевича-Сагайдачного та героя Віденської битви 1683 року, рятівника Відня, засновника першої кав’ярні у Європі Юрія-Франца Кульчицького.

Організаторами свята є Львівська обласна державна адміністрація, Департамент з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА, Самбірська районна державна адміністрація, відділ культури Самбірської РДА, Кульчицька сільська рада.

Метою фестивалю є відродження, збереження, популяризація національних традицій, вшанування і збереження пам’яті про видатних земляків Юрія-Франца Кульчицького та гетьмана Петра Сагайдачного.

У програмі фестивалю: Богослужіння в церкві Флора і Лавра, молебень біля пам’ятника П. Сагайдачному, козацькі забави, концерт українських естрадних виконавців, виступи народних колективів, ярмарка народних ремесел, атракціони для дітей, часту-вання кулішем та медовухою. На закінчення свята – феєрверк та молодіжна дискотека.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.