Війна рф проти України

В Міноборони розповіли про пришвидшення постачання військового обладнання на поле бою

Тестувати нову зброю на полі бою: в Міноборони розповіли про пришвидшення постачання ОВТ до Сил оборони

Є також важливі зміни щодо закупівлі безпілотних літальних апаратів

Джерело: Defence Express

Міністерство оборони України на своїх офіційних ресурсах відзвітувало про прискорення процедури постачання Силам оборони нових зразків озброєння та військової техніки — це стало реально завдяки внесеним 21 листопада змінам до постанови Кабміну № 345 від 25.02.2015.

Як відзначають в оборонному відомстві, хоча терміни процесу прийняття на озброєння залежатимуть від того, наскільки якісними та повними будуть матеріали від виробників, але загалом процес постачання має скоротитися до 20 днів.

САУ 2С22 "Богдана", фото — стоп-кадр з відео 1-ої ОБрСП ім. Івана Богуна
САУ 2С22 “Богдана”, фото — стоп-кадр з відео 1-ої ОБрСП ім. Івана Богуна

 

Для порівняння, раніше ця процедура могла тягнутися декілька місяців і складалася з шести етапів, водночас тепер з цього переліку було усунено головну “паперову” перешкоду — видання наказу про допуск до експлуатації, що розтягувалося аж на місяць.

У Міноборони також відзначають, що відбулося скорочення процесів і на всіх інших етапах, які має пройти виробник, а перевіряти зброю можна безпосередньо на полі бою, і у випадку, якщо зброя доведе свою ефективність на полі бою, то проводити додаткові тестування вже не треба.

Тестувати нову зброю на полі бою: в Міноборони розповіли про пришвидшення постачання ОВТ до Сил оборони

Фото — АрміяInform

Окремо в оборонному відомстві наголошують, що внесено також важливу зміну щодо закупівель дронів класу “мікро” та міні” — йдеться про БПЛА цивільного чи подвійного призначення, які використовуються на полі бою. Згідно з Міноборони, тепер можна закуповувати такі дрони навіть у тому випадку, якщо вони не допущені до експлуатації і кодифіковані як предмет постачання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України