Авторські статті

В Міністерстві оборони України полковник не пройшов тест на поліграфі

Як повідомляє на своїй сторінці Юрий Бирюков в Міністерстві оборони України вирішили провести масову провірку працівників трьох підрозділів – а саме тих, які відповідають за купівлю, прийняття та відправку у війська матеріалів та обладнання для військових. Дану інформацію він повідомив 1-го квітня і багато читачів сприйняло її як першоквітневий жарт. А вже сьогодні Юрій повідомив про результати першої перевірки працівника Міністерства оборони.

Згідно з повідомленням та наданими фотокопіями документів Степан Тимофійович не пройшов провірки. Більше того, співробітник під час перевірки втрачав свідомість, зазначив, що має мало вільного часу на проходження тесту. На пропозицію бути оглянутим черговим лікарем повідомив, що відмовляється та поспішає вирішити інші службові справи.

Варто зауважити, що при відповідях на питання щодо виконання рішень за чиєюсь вказівкою, про взаємовигідні стосунки з кримінальним середовищем, про отримання неправомірної винагороди, про отримання хабара та інші “на вищенаведені питання тесту виявлено ознаки нещирості на питання щодо отримання незаконної винагороди”.

Особа, яка проходила тест – полковник, який під час тесту порушував інструкції щодо його проходження, а саме : здійснював рухи тілом, намагався засинати.

Нижче подаємо фотокопію документів :

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.