В Мелітополі відкрили другу чергу потужної сонячної електростанції “Скіфія-Солар”

25 липня 2019. – Компанія UDP Renewables, що входить до складу інвестиційної групи UFuture, ввела в промислову експлуатацію нову сонячну електростанцію “Скіфія-Солар-2” у Мелітополі (Запорізька обл.) потужністю 33 МВт.

Про це повідомляє прес-служба компанії

Характеристики станції :

  • Загальна потужність 46 МВт
  • Загальна площа 70 Га
  • Загальна сума інвестицій – 31,68 млн євро
  • Потужність другої черги 33 МВт
  • Площа другої черги 50 Га
  • Кількість сонячних панелей – 91000

СЕС “Скіфія-Солар-2” із піковою потужністю 33,1 МВт займає площу 50 га та обладнана понад 91 000 сонячними панелями компанії JA Solar. Станція вироблятиме майже 42 000 МВт∙год на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією 13 300 домогосподарств.

“Скіфія-Солар-2” – це високотехнологічний об’єкт, який є другою чергою нашого найбільшого проекту “Скіфія-Солар”, реалізацію якого розпочали у 2018 році.
(СЕС “Скіфія-Солар-1” введена в експлуатацію в минулому році та має потужність 13 МВт.)
При будівництві станції ми традиційно співпрацювали з українськими виробниками обладнання та послуг, вартість яких склала 288,5 млн грн. В ході будівництва та експлуатації об’єкту на різних етапах було створено 315 робочих місць”, – зазначив керівний партнер компанії UDP Renewables Сергій Євтушенко.

До проєкту залучили 21,58 млн євро інвестицій. Потужність двох черг Скіфії – 46 МВт, а загальна сума інвестицій у дві черги – 31,68 млн євро. Запуск “Скіфія-Солар-2” замість електростанцій, що працюють на вугіллі, дозволить запобігти викидам в атмосферу 51 тис. тонн вуглекислого газу на рік. Генеральним підрядником будівництва виступила компанія KNESS, а фінансовим партнером – Ощадбанк.

UDP Renewables – інвестиційно-девелоперська компанія в галузі відновлюваної енергетики. Диверсифікуючи ресурси та розміщення своїх об’єктів, UDP Renewables планує вже до 2022 року стати одним із найбільших виробників чистої енергії в Україні з загальною потужністю електростанцій понад 300 МВт. UDP Renewables входить до складу інвестиційної групи UFuture, яка об’єднує компанії та соціальні проєкти українського підприємця Василя Хмельницького та сформувала портфель активів у багатьох сферах – від нерухомості, інфраструктури та промисловості до інноваційних парків, відновлюваної енергетики та фармацевтики.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh