В майбутньому деякі океанічні острови стануть діамантними

Нове дослідження встановило, що в майбутньому деякі з океанських островів можуть стати діамантними. Формування діамантів, як стверджують науковці, відбувається на великій глибині за допомогою мінералів з вулканічних островів.

Фахівці заявили про своєрідніподорожі мінералів з регіонів, де утворюються діаманти. При цьому вони проникають в земне ядро і повертаються назад протягом ось понад 2,5 мільярдів років.

Виходячи з теорії тектоніки плит, досить багато океанічних островів можна сприймати в якості продуктів мантійних плюмів. Мова йде про гарячі потоки, які вириваються з великого регіону магми. Вулканічний базальт становить океанічну кору. Наявність легких порід континенту сприяє зануренню мінералів на глибину, що становить 3 000 кілометрів, досягаючи границь мантії з ядром землі, щоб знову піднятися.

Варто зауважити, що основна теорія розширює свої масштаби за допомогою інтригуючого нюансу. Це стосується підвищеного співвідношення свинцю до урану, а також твердих порід континенту, увіткнутих у мантію, наче ікла. Разом з тонкою органічною корою під них часто потрапляють вапняки, багаті на вуглець. Потрапивши в розпечену вулканічну магму, що знаходиться біля основи материків, такий вуглець перетворюється, створюючи діамант.

Однак, як уточнюють дослідники, шукати діаманти на островах вже сьогодні поки не варто. Для цього доведеться почекати не менше одного мільярда років.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh