Війна РФ проти України

В Києві росіяни переоділися в бійців ЗСУ та завітали до рятувальників

Отже, кияни, а разом із ними уся Україна, маємо для вас дві новини: погану і хорошу. Погана полягає в тому, що ворог підступно намагається проникнути у наші міста. Хоча стоп, хіба це новина?

Ні. Це наше сьогодення. На жаль. Про подію повідомили у ДСНС.

Проте є й добра новина: нічого у них не вийде. І маємо чим вас порадувати. Сьогодні у Києві до 44-ї ДПРЧ завітали гості. Хоча які вони гості, хто їх кликав?

І представился вони бійцями ЗСУ, показавши якісь посвідчення, проте не дали пересвідчитися у їх достовірності. Були вони у нашій формі збройних сил, у бронежилетах, з автоматами та ковбасою. А прийшли вони до пожежної частини попросити перевдягнутися у щось цивільне, а ще краще – у пожежні бойовки.

Це офіційний канал, тому передати усі слова, які одразу на це дивне прохання подумадись нашим хлопцям, ми передати не можемо.

Проте рятувальники нікого не лишають у біді, тому звичайно знайшли для гостей старий одяг. А паралельно подзвонили у поліцію.

Не встигли наші гості натягнути штани, як правоохоронці та добровольці, які оперативно прибули на виклик, вже поклали молодиків обличчям на підлогу. І звичайно, вони виявилися не тими, за кого себе видавали.

І смішно, і грішно, і страшно… Тож, друзі, закликаємо усіх бути пильними! Зараз такий важкий час, що краще десять разів перевірити тих, хто рветься до вас у гості без запрошення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України