Авторські статтіНовини

В Криму хочуть опріснювати Азовське море

  Проблеми з прісною водою на півострові свободи зовсім вже ні в які ворота не лізуть. Приховувати їх так само складно, як і зображати захоплення і пахучий стан самих кримчан. Адже навіть людина далека від парафії водних ресурсів прекрасно розуміє, що коли Україна, що забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді, що йде від Дніпра Північно-Кримським каналом – перекрила краник, то на півострові все не так вже й райдужно, як зображується у ЗМІ.

От і вирішили в комітеті з водних ресурсів хтось з держдуми зайнятися опрісненням Азовського моря! По ідеї – це має поліпшити водопостачання Криму, оскільки перекидання води з кримської ріки Біюк-Карасу в Північно-Кримський канал, вирішила проблему лише частково.

На сьогоднішній день, на жителя Криму припадає 0,41 тисячі кубометрів прісної води на рік, що майже в 3 рази менше мінімального значення рівного 1000 кубометрів на рік, на людину. Опріснення Азовського моря? Так, може це і вирішить проблему високодуховного півострова, але смію зауважити, що на Заході, де технології набагато випереджають кримські реалії, від ефекту опріснення морської води досі не змогли добитися достатнього результату, щоб повністю замінити прісну для зрошення полів і вживання. А тому це не панацея, особливо в зосередженні середньовіччя.

Черговий маревний задум, щоб не збожеволіти від безвиході і не визнавати своїх помилок? Так, мабуть, але реалізувати його слід, тільки після будівництва бази на Місяці, інакше епічність події буде змазано.

zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України